Ilusa naeratusega võidad sõpru ja südameid. Naeratades jääd meelde ning paned ka end ümbritsevad naeratama. 3M seisab selle eest, et kaunis naeratus saavutatakse kiiresti ja teistele märkamatult. Registreeri end ortodondi juurde breketikonsultatsioonile.

Whiteness Perfect
valgendus

Täidab kõiki ohutu hammaste valgendamise nõudeid: geel sisaldab rohkelt vett niisutamaks emaili...

LOE TÄPSEMALT >

Clarity ja Incognito breketid

Breketid erinevad oma välimuse, funktsionaalsuse ja hinna poolest. 3M pakub märkamatuid Clarity ja Incognito

LOE TÄPSEMALT >

Esimene
visiit

Esimese visiidi käigus uuritakse patsiendi suud ja hambaid. Võimalik, et tehakse hammastest röntgenipildid või...

LOE TÄPSEMALT >

Hammaste tervis

Hammaste tervis 

Meie hambad on pidevalt rünnaku all

Vaatame tõele näkku: elame maailmas, kus hammaste eest hoolitsemine on raskendatud. Tunneme pidevalt kiusatust tarbida suhkrurikkaid jooke ja suupisteid, mis põhjustavad hambakaariest. Vahel väsinuna tunneme isegi kiusatust hammaste pesemisest loobuda. Sellistel tegevustel on aga hammaste tervisele halvad tagajärjed.


Mida saad hammaste tervise heaks teha?

Harja ja loputa regulaarselt

Hammaste harjamine hoolikalt vähemalt kaks korda päevas on kõige tähtsam asi, mida oma hammaste tervise heaks teha saad. Breketeid kandes jääb toit lihtsamalt hammaste vahele kinni, seega on oluline, et peseksid hambaid peale igat söögikorda. Hammaste õigest harjamisest breketite kandmise ajal loe lähemalt siit.

 

Väldi kõrge suhkrusisaldusega toite

Kui sööd kõrge suhkrusisaldusega toite moodustuvad Sinu suus hambakattu põhjustavad bakterid. Hambakatt mõjub breketite kandmise ajal halvasti nii Sinu naeratusele kui mõjutab negatiivselt Sinu hammaste väljanägemist hiljem siis kui breketravi lõpeb. Selle vältimiseks vähenda kõrge suhkrusisaldusega toite ja harja hambaid vähemalt kaks minutit peale suhkrurohke suupiste söömist.  


Käi regulaarselt hambaarsti juures kontrollis

siis kui pesed ja loputad hambaid regulaarselt ning väldid kõrge suhkrusisaldusega toite tekib suhu teatud aja vältel siiski hambakatt. Seetõttu on regulaarsed visiidid hambaarsti juurde väga olulised. Sinu hambaarst saab hambad korralikult üle vaadata ning vajadusel need katust puhastada. Seega – kui peaksid mõtlema, et hambaarstil on tänu breketitele keeruline hammaste seisukorda hinnata, siis ei tohi seetõttu kindlasti veel numbrit ära öelda!

 

 

 

Videod