Küsi Whiteness Perfect geeli järgnevatest hamabakliinikutest või registreeri end kohe vastuvõtule:
Clarity ja Incognito breketid
Breketid erinevad oma välimuse, funktsionaalsuse ja hinna poolest. 3M pakub märkamatuid Clarity ja Incognito
Esimene
visiit
Esimese visiidi käigus uuritakse patsiendi suud ja hambaid. Võimalik, et tehakse hammastest röntgenipildid või...
Valgenda oma hambaid turvaliselt ja tulemuslikult
Kodus kasutatavate valgendusgeelidega on hambaid valgendatud juba 25 aastat. See on maailmas kõige populaarsem valgendusmeetod, kuid seda tuleks kindlasti teha koostöös oma hambaarstiga.
Mida tuleb teha, et hambaid valgendada?
Esimeseks sammuks on visiit hambaarsti juurde. Arst peab Su hambad üle vaatama, et poleks auke ega igemeprobleeme, alles seejärel võib alustada valgendamisega.
Kui hambaarst on Su hambad üle vaadanud ning valgendamisega võib alustada, on võetakse su hammastest jäljendid, mille järgi valmistatakse vaid Sulle sobiv individuaalne kape (silikoonist õhuke kate, mille sisse saab panna valgendusgeeli).
Kape valmistatakse hambalaboris ning see sobib vaid Sinu hammastega. Kui kape on valmis, siis saad arstilt koos kapega kaasa ka valgendusgeeli. Kindlasti näitab arst, kuidas geeli kapesse panna ning räägib, kui kaua geeli võib hammastel hoida. Tavaliselt võtab hammaste valgendamine aega nädal kuni kaks ning tulemus on kauakestev. Tulemus ja selle kestus sõltub nii toitumisharjumustest, suitsetamisest kui ka geneetikast. Näiteks hallika tooniga hammaste valgendamine võtab kauem aega.
Kas kõik võivad oma hambaid valgendada?
Üldjuhul võivad kõik oma hambaid valgendada, kuid on ka erandeid. Seda saab öelda vaid hambaarst, kui on Su hambad üle vaadanud.
Miks on vaja alustada hambaarsti visiidist?
Hammaste valgendamine on protseduur, mida seaduse järgi võib teostada vaid hambaarst. See seadus kehtib kõigis Euroopa Liidu riikides. Valgendustooted, mida müüakse kosmeetikasalongides või internetis, ei ole seaduslikud ja võivad olla tervisele ohtlikud.
Whiteness Perfect valgendusgeele saab osta mitmetest hambaravi kliinikutest üle Eesti.
Registreeri end esimesele visiidile Sulle sobivas kliinikus
Kas hambad võivad valgendamise tagajärjel tundlikuks muutuda?
Osadel patsientidel tekib hammaste tundlikkus, mis kestab mõned päevad. Vajadusel saab hambaarsti käest tundlikkust vähendavat geeli, mida võib kanda mõneks ajaks enne valgendamist valgenduskapesse. Samuti võib tundlikkust vähendavat geeli kasutada ka valgendamise järgselt.
Professionaalsetel kvaliteetsetel tänapäevastel valgendusgeelidel on sees fluoriid ja kaaliumnitraat. Need aitavad vähendada tundlikkust juba valgendamise ajal.
Kas hammaste valgendamine võib olla hammastele kahjulik?
Hammaste valgendamine hambaravikliinikutes müüdavate geelidega ei ole hammastele kahjulik. Uuringute tulemused näitavad, et valgendusgeelid, mis sisaldavad fluoriidi, vähendavad kaariese tekke ohtu. Seega vastupidi, valgendamine kvaliteetse, fluoriidi sisaldava geeliga pigem muudab hambaemaili tugevamaks.
Lisaks sellele on ühes korralikus valgendusgeelis vesi oluline komponent. Suure veesisaldusega geel ei lase hambaemailil valgendamise ajal liigselt kuivada.
Uuringud näitavad, et vältida tasuks kiiret hammaste pleegitamist laseri või vastava valguslambiga. Väga hea tulemus kaob tavaliselt juba nädalaga ning lisaks sellele näitavad uuringud, et sellised meetodid võivad mõjuda hambanärvile kahjustavalt.
Mis vanuses võib hambaid valgendada?
Hammaste valgendamine sobib 18-aastastele ja vanematele. Keegi pole valgendamiseks liiga vana. Tänapäeval on aina enam vanemaid inimesi, kes tahavad endale heledamat hambatooni, nii nagu neil kunagi noorena oli.
Positiivne kõrvaltoime valgendamise puhul on see, et inimesed hakkavad rohkem naeratama ning hoolitsevad rohkem oma hammaste eest.
Registreeru juba täna hambaarsti vastuvõtule, et saavutada särav naeratus ja suutäis valgeid hambaid!