Küsi Whiteness Perfect geeli järgnevatest hamabakliinikutest või registreeri end kohe vastuvõtule:

REGISTREERI

Whiteness Perfect Geeliga puhastust pakkuad kliinikud

Clarity ja Incognito breketid

Breketid erinevad oma välimuse, funktsionaalsuse ja hinna poolest. 3M pakub märkamatuid Clarity ja Incognito

LOE TÄPSEMALT >

Esimene
visiit

Esimese visiidi käigus uuritakse patsiendi suud ja hambaid. Võimalik, et tehakse hammastest röntgenipildid või...

LOE TÄPSEMALT >

Kaariese profülaktika koduse hambavalgenduse abil

Hambavalgendamise ajalugu ulatub juba enam kui sajandi taha ning kodus kasutatavate valgendusgeelidega on hambaid valgendatud juba 25 aastat. Praegu oleme jõudnud niikaugele, et karbamiidperoksiidi sisaldav koduselt kasutatav geel valgendab hambaid tõhusamalt kui protseduur arstikabinetis.

Loe edasi...

Kas valgendada kodus või hambaarsti kabinetis?

Naeratus

Maailmas levinud hammaste valgendamine on uue trendina Eestisse jõudmas. Paljud saavad inspiratsiooni kuulsustelt, mõni hoopiski oma sõbrannalt. Tihtipeale sünnib otsus valgendamist proovida aga inimeses endas, kui tundub, et naeratus, mis peeglist vastu vaatab, võiks olla veelgi säravam. 

Valgendamine kodus Whiteness Perfect kapede ja geeliga või hambaarstikabinetis – mõlemal on oma plussid ja miinused. Vaata järele ja otsusta, mida ootad hammaste valgenduselt Sina!

Loe edasi...

Whiteness Perfect valgendus


Whiteness Perfect valgendusgeel on loodud koduseks hammaste valgendamiseks.

Valgendusgeeli kasutamiseks on vajalik soetada endale hammaste ümber käivad silikoonist kaped. Need valmistatakse hammastelt võetud jäljendite järgi hambaarsti kabinetis.

Loe edasi...

Mis maksab hammaste valgendamine?

Kodune valgendamine peaks alati saama alguse hambaarsti kabinetist. Esmalt tuleks lasta kontrollida, kas hambad on terved ning katkised hambad ära parandada, alles siis saab valgendamisega alustada.

Hammaste valgendamine on hambaraviga samas hinnaklassis. Tasuda tuleb ka visiiditasu, mille orienteeruv suurus 15 eurot, hind võib kliinikute lõikes erineda.

Loe edasi...