Küsi Whiteness Perfect geeli järgnevatest hamabakliinikutest või registreeri end kohe vastuvõtule:

REGISTREERI

Whiteness Perfect Geeliga puhastust pakkuad kliinikud

Clarity ja Incognito breketid

Breketid erinevad oma välimuse, funktsionaalsuse ja hinna poolest. 3M pakub märkamatuid Clarity ja Incognito

LOE TÄPSEMALT >

Esimene
visiit

Esimese visiidi käigus uuritakse patsiendi suud ja hambaid. Võimalik, et tehakse hammastest röntgenipildid või...

LOE TÄPSEMALT >

Mis maksab hammaste valgendamine?

Kodune valgendamine peaks alati saama alguse hambaarsti kabinetist. Esmalt tuleks lasta kontrollida, kas hambad on terved ning katkised hambad ära parandada, alles siis saab valgendamisega alustada.

Hammaste valgendamine on hambaraviga samas hinnaklassis. Tasuda tuleb ka visiiditasu, mille orienteeruv suurus 15 eurot, hind võib kliinikute lõikes erineda.

Pärast kontrollimist võtab arst hammastest jäljendid, seejärel valmistab hambatehnik individuaalsed silikoonist kaped. Nende läbipaistvate kapedega saab hiljem kodus mugavalt hambaid valgendada. Kaped valmistatakse väga vastupidavast materjalist, mistõttu neid saab kasutada aastaid – senikaua kuni hammastega ei võeta ette suuri muutusi. Kapede hind on 175 euro ringis.

Kapedega valgendamisel tuleb appi võtta ka valgendusgeel, mis teebki tegeliku valgendustöö ära. Kapede ülesanne on hoida geeli kogu valgendamise ajal hammaste küljes, et tulemus oleks ühtlane ja kindel. Valgendusgeeli müüakse plastikust süstlakujulises anumas, mistõttu kape täitmine geeliga on lihtne ja mugav.  Üks süstlatäis maksab 25 eurot ning sellest jätkub 5–7 valgendamise korraks ehk 5–7 päevaks. Sellest piisab, et saavutada soovitud valgendustulemus  mitmeks kuuks.

Esimesel korral kulub hammaste valgendamiseks 200 eurot*

  • Hammaste kontroll esimese visiidi käigus                    15 eurot*
  • Kaped                                                                                  175 eurot*
  • Whiteness Perfect valgendusgeel, 1 portsjon              25 eurot*

*Hinnad võivad varieeruda vastavalt kliiniku hinnakirjale.

Sama suure väljaminekuga tuleb arvestada ka siis, kui valgendada hambaid ühekordselt hambaarstikabinetis.

Kui aja möödudes on näha, et kohvi-tee joomise, suitsetamise või muude harjumuste tagajärjel hakkavad hambad taas kollakaks muutuma, tasub valgendamise protseduuri korrata. Koduse valgendamise puhul tuleb lihtsalt osta uus valgendusgeel, seega on kõigi järgmiste valgenduskuuride hind 25 eurot. Seega on Whiteness Perfect kapede ja geeliga valgendamine soodsaim ja ohutuim alternatiiv hambaarsti kabinetis valgendamisele.

Et kodus toimub valgendamine natuke aeglasemalt – ühe tunni asemel mõned päevad , peavad koduse valgendamise tulemused ka kauem vastu. Nagu on öelnud suuhügienist Eveli Hark: hammastele meeldib aeglane valgendamine.